Jak płacimy za włosy ?

  • przelew bankowy
  • przekaz pocztowy
  • płatność gotówką przy dostarczeniu włosów do salonu

Skup włosów pozwala na wysoki, jednorazowy zarobek osobom, które mają bujne i zdrowe włosy. Nie wszyscy o tym wiedzą, że cena za kilogram włosów może dojść nawet do kilku tysięcy złotych. Każdy, kto interesuje się takim tematem jak sprzedaż włosów, musi pamiętać o codziennym dbaniu o ich piękno. Od tego, czy włosy są zadbane czy nie, zależy cena oraz waga włosów.

Skup włosów odbywa się w dwóch formach. Po pierwsze, można sprzedawać włosy przez Internet. Wcześniej ścięty kucyk wysyła się pocztą. Przed wysłaniem, warto zapoznać się z instrukcją dotyczącą przygotowania włosów. Wyczesane włosy dzieli się na odpowiednie partie, wiąże gumką i ścina 2 cm nad gumką. Należy pamiętać, że włosy farbowane lub cieniowane są tańsze, niż te, które są naturalne, równe i zdrowe. Pieniądze trafią na konto osoby sprzedającej włosy przelewem bądź przekazem pocztowym.

Drugą metodą jest udanie się do salonu skupującego włosy. Mamy wówczas możliwość osobiście uczestniczyć w wycenie włosów. Ten sposób sprzedaży ma największy plus z tego względu, że od razu dostaje się swoje pieniądze i nie trzeba czekać na przekaz. Jest również pewność, że włosy zostały na pewno dobrze ścięte, zmierzone, zważone i wycenione.

Jeśli masz jeszcze opory przed ścinaniem włosów, zerknij na zdjęcia najpiękniejszych modelek. Na salonach królują krótkie fryzury. Pielęgnacja krótkich włosów zajmuje o wiele mniej czasu, niż włosów długich. Możesz zaoszczędzić na środkach do pielęgnacji włosów, jednak wiele kobiet będzie czekało z niecierpliwością na moment, w którym włosy osiągną długość, pozwalającą na ponowną sprzedaż włosów. Okazuje się, że można na nich zarobić duże pieniądze bez żadnego wysiłku.